כרטיסי ביקור בירושלים והסביבה

תוכן עניינים

אם עוד אין לך כרטיס ביקור משלך, זה הזמן לעצב לעצמך אחד כזה! יש כאלה החושבים שכרטיסי ביקור הם מוצר מיושן שאין בו כל צורך, בפרט בעולם דיגיטאלי כמו שלנו. דעה זו בטעות יסודה ונסביר מדוע.

כרטיסי הביקור הם מצרך חשוב ביותר עבור כל סוגי העסקים- קטנים כגדולים. כרטיס הביקור מסייע לבעל העסק ליצור תדמית עסקית על ידי לוגו המוצג בו באופן ברור ותכנים מתאימים. כשהלקוח יראה את הלוגו של החברה במקום אחר- בפלייר, באתר אינטרנט או בכל מקום אחר הוא ייזכר בעסק וישייך אותם אליו. מכאן ניתן להסיק, ששום קמפיין שיווקי אינו מושלם ללא כרטיס הביקור. בנוסף, הכרטיס הינו קומפקטי וזמין עבור הלקוח, מה שמאפשר לו ליצור קשר ביתר קלות. את כרטיס הביקור ניתן לחלק בסיום סדנא, פגישה עסקית או כנס ולעודד את הלקוח להמשיך להיות בקשר.

כרטיסי ביקור – מקלים על הלקוח

כרטיסי הביקור של היום לא רק שנושאים את לוגו העסק, אלא בנוסף מכילים פרטי התקשרות חשובים בעידן האינטרנט, כגון כתובת אתר אינטרנט, מייל, חשבון פייסבוק, טוויטר וסוגים נוספים של רשתות חברתיות. כשהלקוח רוצה להשיג אתכם, ואין לו זמן מיותר לחפש את המידע הרלוונטי באתר האינטרנט, כרטיס הביקור מאגד עבורו את כל פרטי ההתקשרות הרלוונטיים. כשאתם מחלקים את כרטיס הביקור ללקוחות שלכם, אתם מקלים עליהם את החיים ובמקום לפזר את המידע במקומות שונים- אתם מרכזים אותו במקום אחד.

דפוס דיגיטאלי – כך יוצרים כרטיס ביקור!

בתי הדפוס יצרו עבורכם ממשק ייחודי באינטרנט המאפשר לעצב כרטיסי ביקור באופן פשוט ביותר. תוכלו לבחור תבנית עיצוב מועדפת עבור כרטיס הביקור שלכם, להוסיף מלל מבוקש, לוגו או תמונה ולשלוח את הזמנתכם לבית הדפוס. אם תרצו, תוכלו להוסיף לכרטיס שדרוגים שיוסיפו לו עמידות לאורך שנים- ציפוי למינציה או לכה דקורטיבית. בממשק האינטרנטי, ניתן לבחור את סוג הנייר ומספר העותקים שברצונכם ליצור. הדפסתם של כרטיסי הביקור מתבצעת במהירות רבה, ותוכלו לקבל את המוצרים תוך יום עסקים אחד בלבד.